• Odstąpienie od umowy i reklamacje

Sklep internetowy - foxszop.pl

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Wzór oświadczenia znajduje się pod tym linkiem. Oświadczenie należy przesłać na adres: kontakt@foxszop.pl

REKLAMACJE

W celu złożenia reklamacji zapoznaj się z regulaminem sklepu internetowego Foxszop.pl i postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

I. NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów reklamacji. Możesz to zrobić za pomocą maila: kontakt@foxszop.pl lub dzwoniąc na nr 570 231 071

II. WYŚLIJ PRODUKT

Zapakuj produkty i wyślij go na adres ul. Zambrowska 91, Podborze 07-300 Ostrów Mazowiecka wraz z formularzem reklamacji, które jest dostępny - tutaj.

III. POCZEKAJ NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.


UWAGA! Po otrzymaniu paczki z produktem, zawsze należy ją sprawdzić przy kurierze. Należy zwrócić uwagę, czy nie ma widocznych śladów uszkodzeń oraz czy towar jest kompletny. Jeśli coś jest nie tak, należy spisać protokół z kurierem i nie przyjmować zamówienia.
  • Sklep zamknięty