Witamy Cię w internetowym sklepie Foxszop.pl. To, że znalazłeś się właśnie tutaj i czytasz te słowa znaczy dla nas dużo. Bardzo nam miło, że gościsz w naszych lisich progach. Bynajmniej nie chcemy Cię przechytrzyć. Co to, to nie! Chcemy raczej pokazać Ci jak zrobić sprytne zakupy przez internet!

Co sprzedajemy?

Same produktowe cymesy w odważnych cenach! Najszybciej sprawdzisz nasz asortyment, klikając w poszczególne kategorie:


W naszym sklepie znajdziesz wyposażenie do domu, artykuły do ogrodu oraz narzędzia, które przydadzą się w każdym warsztacie lub na działce.

Czasami, a nawet często, wypadałoby się poruszać, bo przecież sport to zdrowie. Dlatego znajdziesz u nas również sprzęt sportowy. Sprzedajemy m.in. akcesoria do fitnessu i crossfitu, wyposażenie rowerowe oraz artykuły dla prawdziwych turystów. Dla dzieciaków też coś się znajdzie! I dla osób, które lubią sobie poszusować po asfalcie na desce.

Podskórnie (albo raczej pod futerkiem) czujemy, że przypadniemy sobie do gustu, Drogi Kliencie!

Misja Pana Lisa

Foxszop.pl to sklep dla osób, które z jednej strony cenią sobie styl, design i posiadają poczucie gustu. Z drugiej strony są świadomymi konsumentami i nie chcą robić zakupów tylko po to aby wydać pieniądze. 

Zakupy w naszym sklepie to doświadczenie przez duże D. Mamy nadzieję, że nie raz uśmiechniesz się pod nosem przeglądając asortyment dostępny w naszym sklepie. Wielce prawdopodobne, że jeśli już tu jesteś, to kupisz u nas coś, co Ci się spodoba. Wtedy dołożymy wszelkich starań, aby zakupiony towar trafił do Ciebie jak najszybciej i w nienaruszonym stanie. 

Co więcej, wierzymy, że po jednych udanych zakupach wrócisz do nas. 

Dlaczego oferujemy asortyment do domu i ogrodu?

Sklep internetowy - foxszop.pl - dom - ogród - sportDom to chyba najważniejsze miejsce w życiu każdego z nas. Zwłaszcza teraz, kiedy podczas pandemii większość czasu spędzamy właśnie w naszych domowych pieleszach. Pomyśleliśmy, że skoro dom jest tak ważny dla nas, to być może ludzie chcieliby żyć trochę wygodniej i trochę "ładniej" niż do tej pory. W ten sposób zrodził się pomysł otworzenia sklepu internetowego z akcesoriami do domu. W myśl hasła: "Aby żyło się wygodniej". Abyście czuli się dobrze w swoich czterech kątach. Nie bez powodu mówi się, że wnętrze domu jest odzwierciedleniem ludzkiej duszy. 

Wiele osób posiada przydomowy ogród, w którym spędza dużo czasu. W ogrodzie możemy po prostu pobyć na zewnątrz, na świeżym powietrzu np. wylegując się na hamaku, czytając książki lub bawiąc się z dziećmi. Naszym ogrodem może być też mityczna "działeczka" - miejsce, w którym zaszyjemy się przed otaczającym nas światem i porozmyślamy nad pięknem przyrody. To miejsce, w którym możemy urządzić ognisko lub rodzinnego grilla podczas majówki. 

To również miejsce do spełniania swoich pasji. Niektórzy lubią dłubać w ziemi i poświęcają wiele czasu na pielęgnację roślin. Mamy tu na myśli kwiaty, które sprawiają, że wszystko dookoła pięknieje; czy też warzywa i owoce, które później trafiają na nasz stół (nic tak nie smakuje, jak wyhodowane przez nas samych papu). Z kolei inni lubią pomajsterkować, stukając i pukając młotkiem w swoim garażu. Dla tych osób też coś się u nas znajdzie! Zwłaszcza, jeśli chodzi o narzędzia do majsterkowania i meble do warsztatu - takie jak regały magazynowe i półki. 

W ogrodo-działce można spędzić naprawdę dużo czasu, a żeby robić to jeszcze wygodnie trzeba się dobrze urządzić.

Darz Bór!

PS. Niedługo pojawi się tutaj jeszcze więcej ciekawych literek, które po przeczytaniu nabiorą głębszego sensu.  A więc czekajcie na kolejne wieści z naszego lisiego siedliszcza! 

Teraz to już naprawdę koniec.

Czuj, czuj. Czuwaj!